درباره دادورزان معین

موسسه حقوقی دادورزان معین یکی از مراکز ارائه دهنده خدمات تخصصی حقوقی در کشور با کارگروههای تخصصی در حوزه های مختلف حقوق از جمله دعاوی بیمه، دعاوی ملکی، دعاوی سرقفلی، دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، قراردادها و داوری فعالیت نموده و آماده ارائه خدمات تخصصی حقوقی به مردم عزیزمان می باشد.

دادورزان معین متشکل از جمعی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی بر اساس دانش حرفه ای و بصورت کاملاً تخصصی می دانند.

ما معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا می کند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تاکنون حاصل کرده ایم نیز بیش از همه، حاصل جدیت در پایبندی به تعهدات و تنظیم عملکردها بر اساس این تعهدات و اصول می باشد .

  • خدماتی که توسط موسسه به مشتریان ارائه می شود به ۴ دسته کلی تقسیم می شود :
  1. ارائه خدمات مشاوره ای به اشخاص حقیقی یا حقوقی در زمینه های امور قراردادها ، امور بیمه ، تجاری ، بازرگانی ، ثبت شرکتها ، حل و فصل اختلافات مدنی و تجاری و سایر زمینه های حقوقی.
  2. قبول وکالت از اشخاص حقیقی یا حقوقی در زمینه های مختلف حقوقی.
  3. ارائه خدمات مشاوره ای منظم ، مرتب و دوره ای به شرکتهای تجارتی برای انجام بهتر امور ، ساختار بندی مناسب ، تنظیم مطلوب فعالیتها و ارائه مشاوره وراهنمایی به آنها برای مواجهه با چالشها و مشکلات حقوقی.
  4. قبول داوری در اختلافات اشخاص حقیقی یا حقوقی.

موسسه حقوقی دادورزان معين  باتلاش گروهي از وکلای مجرب و ورزیده در حوزه های مختلف حقوقی، کیفری، ثبتی خانوادگي… با هدف ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی در جهت احقاق حق و جلوگیری از تضییع حقوق مسلم افراد آغاز به کار نموده است.

در این راستا کلیه خدمات مشاوره، تنظیم دادخواست و شکواییه، شركت در دادگاه خانواده وطلاق توافقي، شرکت در دادگاه های تخصصی، تنظیم قراردادها ،شركت ها ،ادارات وسازمانهايي دولتي، مراجع قضايي… از جمله فعالیت های موسسه می باشد.

استفاده از تجربیات و دانش یک وکیل در ابتدای امر از بروز  بسیاری از مشکلات که ممکن است در آینده ایجاد شود و صرف هزینه های هنگفت و اتلاف وقت جلوگیری می کند. هم اکنون موسسه  حقوقي دادورزان معين با کمک منابع انسانی متخصص، خدمات حقوقی متنوعی را به شما عزیزان ارائه می نماید